Pomóc dzieciom
Kształtować ich osobowość,
Budzić zamiłowanie do wolności,
Choćby słońce wolności
Zaświeciło tylko na chwilę"

Przedszkole nr 16 w Koszalinie

Kornela Makuszyńskiego 9
75-442 Koszalin
tel. 94 345 26 16

Z życia przedszkola

Rok szkolny 2018/2019

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. To czas na życzenia, podziękowania za codzienną pracę oraz docenienie wkładu każdego pracownika w rozwój i promocję przedszkola. Dzięki rodzicom i występom dzieci dzisiejszy dzień był magiczny. Odwiedzili nas też nasi emeryci. Dziękujemy.


11 października odbył się biało-czerwony marsz dla niepodległej przedszkolaków, w którym uczestniczyły też nasze dzieci.


Kolejny koncert za nami. Było super. Dzieci wysłuchały utworów ze znanych filmów i bajek.


Tajemnicza kopuła, która była dziś w przedszkolu to kino sferyczne. Wszystkie przedszkolaki obejrzały dziś seans filmowy w zupełnie innym wydaniu. Wszystkim bardzo się podobało.


Dzieci z grupy Ważki i Motylki wzięły udział w festynie na zakończenie lata. Swoimi występami tanecznym uświetniły sobotnie przedpołudnie na stadionie ABC.


20 września…Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka… świetna zabawa…kolorowy i głośny korowód ulicami…przekazanie kluczy od przedszkola…lody… szaleństwo!!!!


Taka środa…ale egzamin z ewakuacji zdaliśmy na szóstkę… dziś się uczymy ,by prawidłowo zachować się w przypadku zagrożenia…Brawo 16- tka.


Pokazy judo cieszyły się dziś dużym zainteresowaniem wśród naszych przedszkolaków.


Pierwszy w tym roku koncert umuzykalniający już za nami.