Kornela Makuszyńskiego 9
75-442 Koszalin

Z życia przedszkola

Rok szkolny 2018/2019

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. To czas na życzenia, podziękowania za codzienną pracę oraz docenienie wkładu każdego pracownika w rozwój i promocję przedszkola. Dzięki rodzicom i występom dzieci dzisiejszy dzień był magiczny. Odwiedzili nas też nasi emeryci. Dziękujemy.

11 października odbył się biało-czerwony marsz dla niepodległej przedszkolaków, w którym uczestniczyły też nasze dzieci.

Kolejny koncert za nami. Było super. Dzieci wysłuchały utworów ze znanych filmów i bajek.

Tajemnicza kopuła, która była dziś w przedszkolu to kino sferyczne. Wszystkie przedszkolaki obejrzały dziś seans filmowy w zupełnie innym wydaniu. Wszystkim bardzo się podobało.

Dzieci z grupy Ważki i Motylki wzięły udział w festynie na zakończenie lata. Swoimi występami tanecznym uświetniły sobotnie przedpołudnie na stadionie ABC.

20 września…Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka… świetna zabawa…kolorowy i głośny korowód ulicami…przekazanie kluczy od przedszkola…lody… szaleństwo!!!!

Taka środa…ale egzamin z ewakuacji zdaliśmy na szóstkę… dziś się uczymy ,by prawidłowo zachować się w przypadku zagrożenia…Brawo 16- tka.

Pokazy judo cieszyły się dziś dużym zainteresowaniem wśród naszych przedszkolaków.

Pierwszy w tym roku koncert umuzykalniający już za nami.