Pomóc dzieciom
Kształtować ich osobowość,
Budzić zamiłowanie do wolności,
Choćby słońce wolności
Zaświeciło tylko na chwilę"

Przedszkole nr 16 w Koszalinie

Kornela Makuszyńskiego 9
75-442 Koszalin
tel. 94 345 26 16

Ważki ogłoszenia

Informacje z zebrania

W tym samym dniu wspólnie z rodzicami na zebraniu ustaliliśmy, żeby dzieci skorzystały z możliwości zakupu lodów (Pracownia lodów) na terenie przedszkola. Ustaliliśmy, że każde dziecko będzie miało zakupioną 1 gałkę lodów. Za lody płacą rodzice. Cena gałki lodów 3,50. Wpłaty na lody dokonujemy do 19 czerwca tj. wtorek (na grupie u nauczycieli).

Na 20 czerwca przynosimy również duże reklamówki, ponieważ dzieci będą zabierały wszystkie swoje skarby, karty pracy itd.


Korzystając z okazji chciałabym bardzo podziękować w swoim imieniu i moich koleżanek z grupy za zaangażowanie w przygotowanie i pomoc przy organizacji pikniku, zaczynając od fantastycznych ciast, sponsoringu w postaci fantów na loterię poprzez talerzyki, widelczyki, tacki, węgiel itd. niczego nie zabrakło. Dziękuję raz jeszcze za to, że tak Państwo potrafili się zorganizować i że można zawsze na Państwa liczyć.


AUDYCJE UMUZYKALNIAJĄCE dla dzieci na rok szkolny 2017/2018

21.06.2017 r. ZUPA KONCERTOWA(altówka, gitara, obój/rożek angielski)

K.M