Pomóc dzieciom
Kształtować ich osobowość,
Budzić zamiłowanie do wolności,
Choćby słońce wolności
Zaświeciło tylko na chwilę"

Przedszkole nr 16 w Koszalinie

Kornela Makuszyńskiego 9
75-442 Koszalin
tel. 94 345 26 16

Ważki ogłoszenia

Najbliższe uroczystości:

 

21 maja tj. poniedziałek nasze dzieci będą brały udział w Spartakiadzie Przedszkolaków. Uroczystość odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 18 w Koszalinie. W tym dniu dzieci przychodzą ubrane na sportowo.

23 maja tj. środa zapraszamy na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty – godzina 16.15. ZMIANA GODZINY !!!

25 maja tj. piątek uczestniczymy w Dniu Godności, uroczystość odbędzie się koło Ratusza.

5 czerwca tj. wtorek jedziemy do Niekłonic z okazji Dnia Dziecka.

6 czerwca tj. środa serdecznie zapraszamy na popołudniowy piknik rodzinny. Nasza grupa jest odpowiedzialna za zorganizowanie artykułów jednorazowych i węgla na grilla. Dlatego bardzo proszę o zapisywanie się na listę, co kto może przynieść, dodatkowo każda grupa przygotowuje 3 ciasta (oczywiście unikamy ciast z kremem). Lista w zeszycie korespondencji.

Już teraz bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie.

 


 

AUDYCJE UMUZYKALNIAJĄCE dla dzieci na rok szkolny 2017/2018

17.05.2017 r. PERKUSYJNE RYTMY I MELODIE (wibrafon, instrumenty perkusyjne, keyboard)

21.06.2017 r. ZUPA KONCERTOWA(altówka, gitara, obój/rożek angielski)

K.M