Kochane Dzieci, drodzy Rodzice.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie,
pt.: „Ptasia stołówka”.

Zbliża się zima, dla ptaków zostających w Polsce ciężki okres braku pożywienia, wspólnie pomóżmy naszym skrzydlatym przyjaciołom przetrwać zimę! Ogłaszamy konkurs na najładniejszy i najbardziej funkcjonalny karmnik dla ptaków.

Cele konkursu:

– uwrażliwienie dzieci na pomoc ptakom w okresie zimowym,

– rozwijanie wyobraźni przestrzennej i umiejętności manualnych,

– kształcenie postaw proekologicznych;

– ostateczny termin dostarczenia prac: 5.12.2016 r. Do zgłoszonej pracy należy dołączyć następujące informacje: imię i nazwisko autorów (Rodzica i dziecka). Prace przechodzą na własność organizatorów.

– prace proszę dostarczać do pani Małgorzaty Wolny z gr. „Pszczółki” lub do pani Patrycji Szymoniak z gr. „ Mrówek”.